Po co mi pośrednik?

NOWOŚĆ!

Wiesz, że sprzedawca ma

prawny obowiązek

przekazać Ci certyfikat energetyczny? Jeśli go nie dostaniesz, masz prawo zlecić wykonanie świadectwa na koszt zbywcy.
Dowiedz się więcej

Atrakcyjna działka budowlana - Grojec!

Nr oferty: 8/18

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa (niezabudowana) położona w m. Grojec.
Działka zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od dróg o uciążliwym natężeniu ruchu oraz zgiełku miasta, ale zarazem z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z sąsiednim Oświęcimiem.
Miejsce idealne na lokalizację budynku mieszkalnego jednorodzinnego /lub kilku/ – gwarantujące możliwość odpoczynku w zacisznych terenach wiejskich, w sąsiedztwie lasów oraz okolicznej zieleni, ale jednocześnie gwarantujące dogodny dostęp do zaplecza handlowo-usługowego, placówek oświatowych, służby zdrowa, itp.
Działka o pow. 0,3690 ha i regularnym, bardzo korzystnym z punktu widzenia zabudowy kształcie. Teren płaski,  niezadrzewiony i niezakrzewiony – łatwy do zagospodarowania.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Dla nieruchomości sporządzony został wstępny projekt podziału na 5 mniejszych działek , co dodatkowo podnosi jej atrakcyjność – działka może być przeznaczona pod inwestycję /np. zabudowa szeregowa, domki jednorodzinne, itp./ jak również nabywca może zagospodarować jedną z nowo wydzielonych działek, a kolejne przeznaczyć np. na sprzedaż.
Działka położona jest w obszarze nieobjętym MPZP, jednak wydana dla niej została (aktualnie obowiązująca) decyzja o warunkach zabudowy.

Cena - 189 000,00 zł netto - do negocjacji

Miejscowość:Grojec

Funkcja:budowlana

Powierzchnia:0,3690ha

Cena:189 000


Zainteresowała Cię powyższa oferta?
Zadzwoń i zapytaj o ofertę 8/18 pod nr telefonu 604 493 367
lub napisz do nas kancelaria@expert-nieruchomosci.com