Po co mi pośrednik?

NOWOŚĆ!

Wiesz, że sprzedawca ma

prawny obowiązek

przekazać Ci certyfikat energetyczny? Jeśli go nie dostaniesz, masz prawo zlecić wykonanie świadectwa na koszt zbywcy.
Dowiedz się więcej

Budynek mieszkalny w Łączanach!

Nr oferty: 9/17

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 0,0915 ha położona w m. Łączany, gmina Brzeźnica. Przedmiotowa działka stanowi teren płaski, ogrodzony, który zabudowany jest wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Przedmiotowy budynek mieszkalny wzniesiony został w technologii tradycyjnej, murowanej w latach 70-tych XX wieku. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, dwukondygnacyjny (suterena, wysoki parter) o łącznej pow. użytkowej 169,52 mkw. Dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą. Schody betonowe. Stolarka okienna PCV. Stolarka drzwiowa typowa. Na podłogach w zależności od pomieszczeń parkiet, panele lub posadzka ceramiczna.

Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczna (3 fazy), wodna (studnia), kanalizacyjna (sieć lokalna),  gazowa, centralnego ogrzewania przy zastosowania kotła na paliwo stałe.

Dodatkowo na nieruchomości posadowiony jest budynek gospodarczy. Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny, zwieńczony dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, krytym eternitem.

Cena 345 000 zł

Miejscowość:Łączany

Pow. działki:915

Pow. użytkowa:169,52

Cena:345 000


Zainteresowała Cię powyższa oferta?
Zadzwoń i zapytaj o ofertę 9/17 pod nr telefonu 604 493 367
lub napisz do nas kancelaria@expert-nieruchomosci.com