Po co mi pośrednik?

NOWOŚĆ!

Wiesz, że sprzedawca ma

prawny obowiązek

przekazać Ci certyfikat energetyczny? Jeśli go nie dostaniesz, masz prawo zlecić wykonanie świadectwa na koszt zbywcy.
Dowiedz się więcej

Na sprzedaż dom w Roczynach!

Nr oferty: 3/21

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 0,3691 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym  położona w m. Roczyny, w gminie Andrychów, w odległości około 4 km od centrum Andrychowa, gdzie zlokalizowane jest pełne zaplecze handlowo – usługowe, siedziby urzędów, gabinety lekarskie. W odległości około 100 m od nieruchomości zlokalizowana jest szkoła, w odległości około 1,5 km znajduje się sklep spożywczy. Najbliższe otocznie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny rolnicze i leśne. Okolica cicha i spokojna. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni asfaltowej.

 Budynkiem mieszkalny jednorodzinny jest obiektem w zabudowie bliźniaczej, częściowo podpiwniczonym, parterowym z nieużytkowym poddaszem o łącznej pow. użytkowej 46,30 m2. Budynek zrealizowany został w technologii tradycyjnej, murowanej w latach 40-tych XX wieku. Obiekt zwieńczony jest dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, krytym blachą. Budynek ocieplony i otynkowany w 2002 r. Stolarka okienna PCV, wymieniona w 2002 r. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana. Łazienka po remoncie . Armatura w łazience:  kabina prysznicowa, umywalka, bidet, toaleta.

Budynek wyposażony jest w instancje: elektryczną, wodną (sieć + studnia), kanalizacyjną (sieć), światłowód. Przyłącz gazu zlokalizowana jest na ścianie budynku, jednak nie jest on rozprowadzony wewnątrz budynku. W budynku nie ma centralnego ogrzewania, źródło ciepła stanowi piec zlokalizowany w kuchni. Teren wokół budynku zadbany. Kompleks ogrodzony.


Miejscowość:Roczyny

Pow. działki:3691

Pow. użytkowa:46,30

Cena:349 900


Zainteresowała Cię powyższa oferta?
Zadzwoń i zapytaj o ofertę 3/21 pod nr telefonu 604 493 367
lub napisz do nas kancelaria@expert-nieruchomosci.com