Po co mi pośrednik?

NOWOŚĆ!

Wiesz, że sprzedawca ma

prawny obowiązek

przekazać Ci certyfikat energetyczny? Jeśli go nie dostaniesz, masz prawo zlecić wykonanie świadectwa na koszt zbywcy.
Dowiedz się więcej

Nieruchomość - Stanisław Dolny

Nr oferty: 19/04/2021

Do sprzedania nieruchomość złożona z czterech kompleksów położonych w m. Stanisław Dolny.

Opis kompleksu I

Działka o pow. 0,1542 ha, która zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym. Dojazd do działki odbywa się drogą o nawierzchni asfaltowej. Przedmiotowy budynek jest obiektem częściowo podpiwniczonym, dwupiętrowym ze strychem, zrealizowanym w technologii tradycyjnej, murowanej w latach 60-tych XX wieku. Budynek nieotynkowany, zwieńczony jest dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, krytym starą dachówką. Stolarka okienna częściowo wymieniona PCV (3 sztuki), częściowo staram drewniana. Stolarka drzwiowa drewniana, starego typu. Ściany i podłogi wykończone materiałami starego typu. W budynku nie było przeprowadzanych generalnych remontów, dlatego obiekt w stanie na dzień wizji lokalnej wymaga przeprowadzenia generalnego remontu. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową (sieć), kanalizacyjną (szambo), gazową, centralnego ogrzewania (kocioł na paliwo stałe). 

Parametry charakter budynku mieszkalnego:

- powierzchnia użytkowa:              165,50 m2

- powierzchnia zabudowy:             113,00 m2

 

Opis kompleksu II

Działka o pow. 0,2336 ha. Działka ta posiada stosunkowo regularny, zbliżony do trapezu kształt. Stanowi teren bez znacznych różnic wysokości, niezabudowany, nieogrodzony, częściowo porośnięty drzewami. Dojazd do działki odbywa się poprzez grunt nieutwardzony, ale bez zakrzaczenia i zadrzewiania.

Przeznaczenie w MPZP: 1R.28 - teren rolniczy.

 

Opis kompleksu III

Działki o łącznej pow. 0,9382 ha. Działki te tworzą kompleks o stosunkowo regularnym, zbliżonym do wydłużonego i wąskiego prostokąta kształcie. Stanowią teren bez znacznych różnić wysokości, niezabudowany, nieogrodzony, częściowo porośnięty drzewami. Dojazd do działek odbywa się poprzez grunt nieutwardzony, ale bez zakrzaczenia i zadrzewiania.

Przeznaczenie w MPZP: 1R.28 - teren rolniczy,  ZZL.32 - teren zalesień.

 

Opis kompleksu IV

Działka o pow. 0,3730 ha. Działka ta posiada nieregularny, jednak umożliwiający racjonalne zagospodarowanie kształt. Stanowi teren bez znacznych różnic wysokości, niezabudowany, nieogrodzony, częściowo porośnięty drzewami. Dojazd do działki odbywa się poprzez grunt nieutwardzony, ale bez zakrzaczenia i zadrzewiania.

 Przeznaczenie w MPZP: 1R.28 - teren rolniczy, ZZL.48 - teren zalesień, ZL.86 - teren lasów,

 

Cena łączna za nieruchomość: 320 000,00 zł


Miejscowość:Stanisław Dolny

Pow. działki:16990

Pow. użytkowa:

Cena:320 000


Zainteresowała Cię powyższa oferta?
Zadzwoń i zapytaj o ofertę 19/04/2021 pod nr telefonu 604 493 367
lub napisz do nas kancelaria@expert-nieruchomosci.com