Po co mi pośrednik?

NOWOŚĆ!

Wiesz, że sprzedawca ma

prawny obowiązek

przekazać Ci certyfikat energetyczny? Jeśli go nie dostaniesz, masz prawo zlecić wykonanie świadectwa na koszt zbywcy.
Dowiedz się więcej

Wysoka - grunt budowlany + dom - rezerwacja

Nr oferty: 2/21

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 2,8790 ha położona w m. Wysoka, gmina Wadowice. Na części nieruchomości zlokalizowany jest budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek gospodarczy (ok. 11 arów), pozostała część gruntu stanowi teren niezabudowany.  

Przedmiotowy budynek mieszkalny jest obiektem podpiwniczonym, parterowym z poddaszem nieużytkowym wybudowanym w latach 60-tych XX wieku w technologii tradycyjnej, murowanej. Budynki otynkowane. Budynek mieszkalny zwieńczony jest dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, krytym blachą. Budynek gospodarczy zwieńczony jest dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, krytym starą dachówką. Budynek mieszkalny znajduje się w stanie technicznym do remontu/odświeżenia. Stolarka okienna i drzwiowa stara, drewniana. Podłogi wykończone wykładziną PCV lub płytkami ceramicznymi. Ściany malowane farbami lub wykończone płytkami i tapetą.

Instalacje w budynku mieszkalnym: elektryczna, wodna (studnia), kanalizacyjna (szambo), gazowa, centralnego ogrzewania (piec na paliwo stałe).

MPZP: 20/Rz - tereny rolnicze z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej, niewielka część: 20/ZL - lasy.

Cena: 479 000 zł


Miejscowość:Wysoka

Pow. działki:

Pow. użytkowa:153

Cena:479 000


Zainteresowała Cię powyższa oferta?
Zadzwoń i zapytaj o ofertę 2/21 pod nr telefonu 604 493 367
lub napisz do nas kancelaria@expert-nieruchomosci.com